Культурний центр ''Кінотеатр ''Київ''
сьогодні сеанси анонси новини фестивалі ціни зали кінотеатр реклама партнери
ЗАПОВІДНИК *АСКАНІЯ* / ЗАПОВІДНИК *АСКАНІЯ*
Культурний центр “Кінотеатр “Київ”
01004, м. Київ,
вул. Велика Васильківська, 19

Бронювання квитків: (044) 234-7381
Довідка: (044) 234-3380

facebook.com/kievcinema


online
18.04.2019


18.04.2019


11.04.2019


4.04.2019


4.04.2019


БЛОК  ФЕСТИВАЛЬНОГО  КІНО

Фестивальне кіно


    НОВИНИ
МАНХЕТТЕНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ КОРОТКОМЕТРАЖНИХ ФІЛЬМІВ

з 24 вересня
МАНХЕТТЕНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ

КОРОТКОМЕТРАЖНИХ ФІЛЬМІВ - 201524 вересня
стартує єдиний у світі глобальний інтерактивний кінофестиваль - Манхеттенський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів. За традицією, в Україні  кінофестиваль представляє компанія «Артхаус Трафік» в  Культурному центрі «Кінотеатр «Київ».

У 2015 році українці вже в 9-й раз зможуть  приєднатися до вибору кращої короткометражки  року. Протягом тижня українці, одночасно з глядачами в усьому світі, дивляться 10 картин-фіналістів і вибирають серед них переможця.

Цієї осені щорічний Манхеттенський кінофестиваль пройде в 300 містах і збере понад 100 000 поціновувачів короткого метра. Кожен глядач зможе стати членом міжнародного журі і прийняти участь у виборі кращої короткометражки року.

У 2015 фестиваль розглянув 678 заявок з 52 країн. У десятку фіналістів увійшли по дві картини з Німеччини та Франції, фільми із США, Туреччини, Чилі, а також ко-продукції Швейцарії та Німеччини, Фінляндії та Данії, Косово і Великобританії.

Серед фіналістів цього року - сіквел фільму-переможця Манхеттенського кінофестивалю 2014 «Повний вперед, носоріг!», стрічка «Все скінчено» про пару, яка складає список завдань, мріючи додати життю гострих відчуттів. «Тато у мамі» - комедійна британська замальовка про двох цікавих дівчаток, які застали батьків у недвозначною ситуації, - фестивальний хіт, який був показаний на 100 міжнародних кінофорумах і завоював 30 нагород. Зворушливу історію зародження прихильності двох пенсіонерів розповість німецька стрічка «До зустрічі!». Дитяча дружба пройде випробування війною в драматичній стрічці «Шок» спільного виробництва Великої Британії та Косово.

Анімацію у конкурсній програмі представляють дві стрічки - чилійська «Ведмежа історія» від імені бувалого іграшкового ведмедика, і «Клаптик», що піднімає глобальні питання за допомогою кахлю на стіні. Крім того, на фестивалі покажуть фільми «Самотній шлях» (США), «Слухай» (Данія, Фінляндія), «Захід» (Туреччина) і «З неба на землю» (Франція).Архів новин


КРАЩІ ПРЕМ'ЄРИ

Кращі прем'єри


Europa CinemasПрес-конференц зал ''Сінематека''

Киев, портал заведений, Афиша событий

фрАза.ua

Радіо Київ ФМ


Copyright © КЦ “Кінотеатр “Київ”
Усі права захищені, 2002 - 2017
Створення сайту: © “SPS™ студія”
Програмування: © “AB Design”

назад | сьогодні | сеанси | анонси | новини | фестивалі | ціни | зали | кінотеатр | реклама | партнери |

кинопортал kinofilms Кино - Театр О Кино