Культурний центр "Кінотеатр "Київ"
сьогодні новини фестивалі ціни зали кінотеатр реклама партнери
Рейдерський захват Кінотеатру
Культурний центр “Кінотеатр “Київ”
01004, м. Київ,
вул. Велика Васильківська, 19

Бронювання квитків: (044) 234-7381
Довідка: (044) 234-3380

facebook.com/kievcinema


online


3.06.2019


4.06.2019


6.06.2019


6.06.2019


БЛОК  ФЕСТИВАЛЬНОГО  КІНО

Фестивальне кіно


    НОВИНИ
УКРАЇНСЬКА НОВА ХВИЛЯ

Національний центр Олександра Довженка за підтримки Державного агентства України з питань кіно випускає в національний кінопрокат четверту збірку українських короткометражних фільмів «Українська Нова Хвиля».

Прем’єрний показ відбудеться  23 грудня 2015 року в кінотеатрі «Київ» (Червоноармійська, 19, м.Київ) о 19:15.ДАВАЙ НЕ СЬОГОДНІ 19’ реж. Христина Сиволап
ВІОЛОНЧЕЛЬ 23’ реж. Олеся Моргунець-Ісаєнко
ЛЕБІДЬ 4’ реж. Олександр Даниленко
СКАЖИ «КУКУРУДЗА!» 15’ реж. Валерія Кальченко
ІНЬ, І ЩО З ЦИМ РОБИТИ 29' реж. Мирослава Хорошун
АТРАКЦІОН 8’ реж. Олег Педан
ХТО ПІДСТАВИВ КІМА КУЗІНА? 26’ реж. Антоніо Лукіч

Нова збірка проекту «Українська Нова Хвиля» - це фільми молодих кінематографістів, які міксують реальність та ілюзію, різні жанри і тональності, шукають і знаходять нові модуси кінематографічної мови і втілюють їх на екрані. Збірка просякнута глибоким психологізмом, навпіл з іронією. У цих фільмах немає цілком успішних героїв, це свого роду рефлексія над феноменом лузерства. Герої не бояться свідчити про власну поразку і створювати фантомні світи, де виростають крила, як у самотньої героїні українсько-французького мультфільму з пташиною назвою «Swan», де сліди війни залишаються лише на синтетичному снігу і завжди є вихід у стилі Сент-Екзюпері, як в анімації «Атракціон». Пристарілих героїв абсурдистської чорної комедії зі скандинавським відтінком «Давай не сьогодні» також щодня спіткає невдача – в них ніяк не виходить померти. Головна героїня стрічки «Скажи кукурудза» готується до вступу на акторський факультет із завзяттям юного боксера, який вийде на вирішальний бій. Так само хвацько на зустріч мрії несе свій інструмент героїня романтичної замальовки «Віолончель» і не з меншим азартом прибріхує про своє життя її випадковий супутник. Документальна стрічка про «ювілейну дитину» Кіма Кузіна з грайливою посмішкою юного Леонардо ДіКапріо осмислює радянську традицію створювати медіа-фігури дітей-героїв, доля яких часто мала не завидний фінал. Підбірка демонструє, як історія невдач в один момент може обернутися справжнім кінематографічним успіхом.       

«УКРАЇНСЬКА НОВА ХВИЛЯ» - проект презентації найкращих короткометражних фільмів українських режисерів-дебютантів поточного року. Започаткований Національним центром Олександра Довженка 2012 року, він щороку традиційно проходить в грудні та наприкінці весни, представляючи в усеукраїнському прокаті  найкращі короткометражні дебютні роботи молодих українських режисерів, що пройшли селекцію та були відзначені на національних та міжнародних кінофестивалях. «УКРАЇНСЬКА НОВА ХВИЛЯ» допоки єдина в Україні платформа, що надає можливість молодим кінорежисерам представити свої фільми широкому загалу в кіно театральній мережі.


Архів новин


КРАЩІ ПРЕМ'ЄРИ

Кращі прем'єри


Europa CinemasПрес-конференц зал ''Сінематека''

Киев, портал заведений, Афиша событий

фрАза.ua

Радіо Київ ФМ


Copyright © КЦ “Кінотеатр “Київ”
Усі права захищені, 2002 - 2017
Створення сайту: © “SPS™ студія”
Програмування: © “AB Design”

назад | сьогодні | новини | фестивалі | ціни | зали | кінотеатр | реклама | партнери |

кинопортал kinofilms Кино - Театр О Кино