Культурний центр "Кінотеатр "Київ"
сьогодні новини фестивалі ціни зали кінотеатр реклама партнери
Рейдерський захват Кінотеатру
Культурний центр “Кінотеатр “Київ”
01004, м. Київ,
вул. Велика Васильківська, 19

Бронювання квитків: (044) 234-7381
Довідка: (044) 234-3380

facebook.com/kievcinema


online


3.06.2019


4.06.2019


6.06.2019


6.06.2019


БЛОК  ФЕСТИВАЛЬНОГО  КІНО

Фестивальне кіно


    НОВИНИ
БРИТАНСЬКИЙ ТЕАТР
У КІНО

4 жовтня неповторний Рейф Файнс знову на екрані в новому сезоні фестивалю «Британський театр у кіно» в Культурному центрі «Кінотеатр «Київ».

Британська Рада в Україні та арт-об'єднання CoolConnections представляють осінній сезон фестивалю «Британський театр у кіно» – покази вистав найкращих британських театрів на великих екранах.

Рік пам'яті Шекспіра добігає кінця, але розлучатися з великим британським драматургом поки що ніхто не планує: його п'єси чотириста років потому знов і знову віднаходять нове життя на підмостках найкращих театрів. У сезоні 2016-2017 глядачі побачать вистави театру "Глобус" ("Міра за міру"), Королівської шекспірівської компанії ("Цимбелін", "Король Лір"), театру "Алмейда" ("Річард ІІІ"). У ролі короля Ліра на сцену вийде блискучий шекспірівський актор Ентоні Шер, а кривавого монарха Річарда ІІІ зіграє неповторний Рейф Файнс.

Тим часом Національний театр вирішив звернутися в осінньому сезоні трансляцій до п'єс авторів двадцятого століття. В афіші "Британського театру в кіно" - "Глибоке синє море" Терренса Реттігана з неперевершеною Хелен МакКрорі у головій ролі та "Тригрошова опера" Бертольда Брехта з Рорі Кінніром. Окрім того, на численні прохання глядачів на екрани повертається геніальна вистава Денні Бойла "Франкенштейн" з Бенедиктом Камбербетчем і Джонні Лі Міллером у ролях Франкенштейна і його страхітливого витвору.

Театральна компанія Кеннета Брани цього разу потішить глядачів п'єсою Джона Осборна, автора знаменитого тексту "Озирнись у гніві". Для нового сезону була обрана його п'єса "Комедіант", де головну роль зірки мюзик-холу у боротьбі за виживання зіграє сам сер Кеннет.

Детальна програма:
http://www.kievkino.com.ua/uk/1278/index.html


Архів новин


КРАЩІ ПРЕМ'ЄРИ

Кращі прем'єри


Europa CinemasПрес-конференц зал ''Сінематека''

Киев, портал заведений, Афиша событий

фрАза.ua

Радіо Київ ФМ


Copyright © КЦ “Кінотеатр “Київ”
Усі права захищені, 2002 - 2017
Створення сайту: © “SPS™ студія”
Програмування: © “AB Design”

назад | сьогодні | новини | фестивалі | ціни | зали | кінотеатр | реклама | партнери |

кинопортал kinofilms Кино - Театр О Кино