Культурний центр "Кінотеатр "Київ"
сьогодні новини фестивалі ціни зали кінотеатр реклама партнери
Рейдерський захват Кінотеатру
Культурний центр “Кінотеатр “Київ”
01004, м. Київ,
вул. Велика Васильківська, 19

Бронювання квитків: (044) 234-7381
Довідка: (044) 234-3380

facebook.com/kievcinema


online


3.06.2019


4.06.2019


6.06.2019


6.06.2019


БЛОК  ФЕСТИВАЛЬНОГО  КІНО

Фестивальне кіно


    НОВИНИ
Тиждень австрійського кіно

«Тиждень австрійського кіно 2017»
відкриває фільм про художника Еґона Шіле

19 квітня у столичному кінотеатрі «Київ» розпочинається 6-й щорічний фестиваль «Тиждень австрійського кіно». Почесним гостем події стане Дітер Бернер, режисер фільму-відкриття «Еґон Шіле – Смерть і дівчина».

Біографічна драма Дітера Бернера розповідає про життя віденського художника-експресіоніста Еґона Шіле – стрічка отримала назву на честь його однойменної картини. Фільм удостоївся 5 номінацій на Austrian Film Award і був нагороджений премією за найкращу жіночу роль. В основу фестивального постера цього року ліг автопортрет Шіле, створений у 1913 році.

Дітер Бернер – австрійський режисер, актор і сценарист. Він починав кар'єру у кіноіндустрії як актор, пізніше працював незалежним театральним режисером в Австрії, Німеччині та Швейцарії. За свою кар'єру Бернер зняв понад 40 фільмів для кіно і телебачення, з'явився у «Піаністці» Міхаеля Ханеке і прочитав не один курс із режисерської майстерності. Серед його робіт – «Альпійська сага», міні-серіал, який здобув низку міжнародних нагород ( «Срібну німфу» Монако, премію Британської кіноакадемії і ін.), «Спокуса» (учасник програми Берлінського кінофестивалю, 1989) і «Арешт Йоганна Непомука Нестроя» (Золота телепремія «Ромі», 2000).

Також до програми «Тижня австрійського кіно 2017» увійшли драми «Стефан Цвейг: Прощавай, Європо» Марії Шрадер та «Мрійники» Рут Бекерманн, документальна робота Ульріха Зайдля «Сафарі» й добірка найкращих фільмів з фестивалю мультимедійних мистецтв Ars Electronica.

Тиждень австрійського кіно» приймають такі міста: Київ, Дніпро, Одеса, Харків і Чернівці. Організаторами фестивалю виступають Австрійський культурний форум та компанія «Артхаус Трафік». Відбір фільмів здійснено за сприяння кінофестивалю Diagonale. Фестиваль вдячний Райффайзен Банку Аваль, надійному фінансовому партнеру, який вже багато років підтримує показ в Україні найбільш яскравих і резонансних кінокартин Австрії. За авіаперевезення фестиваль вдячний компанії «Міжнародні Авіалінії України», яка допомагає разом відкривати світ Україні. Фільми демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Офіційний готель: Fairmont Grand Hotel Kyiv

Медіапартнери:
Ретро фм, Espreso, LB.ua, Фокус, Platforma, oKino, Cultprostir

Фестиваль вдячний регіональним партнерам:
В Одесі: Почесному консульству Австрії в Одесі
У Харкові: Почесному консульству Австрії в Харкові, Австрийскій библиотеці в Харькові
У Дніпрі: Почесному консульству Австрії в Дніпрі, Корпорації «Ольвія»
У Чернівцях: Почесному консульству Австрії у Чернівцях, Товариству австрійсько-німецької культури (Німецький дім в Чернівцях)Архів новин


КРАЩІ ПРЕМ'ЄРИ

Кращі прем'єри


Europa CinemasПрес-конференц зал ''Сінематека''

Киев, портал заведений, Афиша событий

фрАза.ua

Радіо Київ ФМ


Copyright © КЦ “Кінотеатр “Київ”
Усі права захищені, 2002 - 2017
Створення сайту: © “SPS™ студія”
Програмування: © “AB Design”

назад | сьогодні | новини | фестивалі | ціни | зали | кінотеатр | реклама | партнери |

кинопортал kinofilms Кино - Театр О Кино