Культурний центр ''Кінотеатр ''Київ''
сьогодні сеанси анонси новини фестивалі ціни зали кінотеатр реклама партнери
СКАЖЕНІ КАНІКУЛИ / PREMI?RES VACANCES
Культурний центр “Кінотеатр “Київ”
01004, м. Київ,
вул. Велика Васильківська, 19

Бронювання квитків: (044) 234-7381
Довідка: (044) 234-3380

facebook.com/kievcinema


online


14.03.2019


14.03.2019


14.03.2019


14.03.2019


7.03.2019


7.03.2019


7.03.2019


7.03.2019
24.01.2019


28.02.2019


БЛОК  ФЕСТИВАЛЬНОГО  КІНО

Фестивальне кіно


    ОПИС ФЕСТИВАЛЯ
3й фестиваль
ТАНЦЮЮЧА КАМЕРА

ТАНЦІВНИЦЯ

23 квітня

 


Танець здатний долати всі політичні, культурні та етнічні кордони, має можливість об'єднувати людей в ім'я дружби і миру, дозволяючи їм говорити на одній мові - мові танцю.

Третій фестиваль кіно «Танцююча камера» до Міжнародного дня танцю представляє фільм про засновницю танцю модерн Лої Фуллер.

ТАНЦІВНИЦЯ
Драма, біографія, історія, музика, 108 хв., 16+
Франція, Бельгія, Чехія, 2016
Режисер: Стефані Ді Джусто
В головних ролях: Стефані Соколінскі, Гаспар Ульєль, Мелані Тьєррі, Лілі-Роуз Мелоді Депп, Франсуа Дам'єн

У 1885 році в Нью-Йорку молода жінка на ім'я Марія-Луїза, прагне стати найвідомішою актрисою в Америці. Під час чергового виступу на сцені дівчина заплутується у власному платті, але уникає падіння, продовжуючи крутитися у витонченій тканині. Шокована аудиторія, зовсім того не підозрюючи, стає свідком зародження абсолютно нового танцю, переповненого емоцією і вільного від рамок та обмежень, який отримає назву модерн. Марія-Луїза бере псевдонім Лої Фуллер. Вона стає електричною феєю, іконою, палаючим символом покоління - нова муза братів Люм'єр і Тулуз-Лотрека тепер ще й зірка відомого в Парижі кабаре, а її танець метелика покажуть в Гранд Опера. Дівчина знаходить довгоочікувану славу, її модернові рухи знайшли безліч шанувальників і послідовників. Але незабаром вона зустрічає юну та амбітну Айседору Дункан, яка вирішує запозичити новий стиль для своїх виступів…

«Танцівниця» - картина-емоція, дуже чуттєва, красива і граціозна, прикрашена чарівним саундтреком і пофарбована в невимовні кольори, вона проникає глибоко всередину глядацького серця. Стрічки подібного настрою надихають на нові звершення…

Перехід в ХХ століття знаменний тим, що руйнувалися шаблони, віталося самовираження, прагнення йти наперекір думці більшості. Це проявлялося в усьому, в тому числі і в танці. Лої Фуллер мріяла танцювати так, як вона хоче. Вона - художник, творець, сильна жінка, яка звикла з самого дитинства долати опір, шукати незвичайні шляхи для самореалізації, працювати до сьомого поту. Їй доводилося бути інженером, щоб оформляти підсвічування своїх шоу, хіміком, щоб приготувати особливі блискітки для суконь, дизайнером, який перетворює шматки тканини в запаморочливі сукні, і хореографом, що перетворює танець в повноцінний діалог з глядачем.
КРАЩІ ПРЕМ'ЄРИ

Кращі прем'єри


Europa CinemasПрес-конференц зал ''Сінематека''

Киев, портал заведений, Афиша событий

фрАза.ua

Радіо Київ ФМ


Copyright © КЦ “Кінотеатр “Київ”
Усі права захищені, 2002 - 2017
Створення сайту: © “SPS™ студія”
Програмування: © “AB Design”

назад | сьогодні | сеанси | анонси | новини | фестивалі | ціни | зали | кінотеатр | реклама | партнери |

кинопортал kinofilms Кино - Театр О Кино