Культурний центр ''Кінотеатр ''Київ''
сьогодні сеанси анонси новини фестивалі ціни зали кінотеатр реклама партнери
КЛІМТ I ШІЛЕ / KLIMT AND SHIELE
Культурний центр “Кінотеатр “Київ”
01004, м. Київ,
вул. Велика Васильківська, 19
Бронювання квитків: (044) 234-7381
Довідка: (044) 234-3380

facebook.com/kievcinema


online
18.10.2018


11.10.2018


11.10.2018


11.10.2018


11.10.2018


04.10.2018


04.10.2018


БЛОК  ФЕСТИВАЛЬНОГО  КІНО

Фестивальне кіно


    ОПИС ФЕСТИВАЛЯ

XIIІ Дні Польського Кіно

25-28 жовтня

Фільми демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами
In original language with Ukrainian subtitles 
 
ЧЕРВОНИЙ ЗАЛ
     25.10.2018 р. / четвер /
19-00 Холодна війна / Zimna wojna / Польща, Франція, Великобританія / 89 хв., мелодрама

СИНІЙ ЗАЛ
     26.10.2018 р. / п’ятниця /
19-00 Найкращий / Najlepszy / Польща / спортивний, біографічна драма, 110 хв.
     27.10.2018 р. / субота /
19-00 Готові на все. Екстермінатор / Gotowi na wszystko. Exterminator / Польща / комедія, 118 хв.
     28.10.2018 р. /неділя /
15-00 Трабли / Tarapaty / Польща / пригодницький, 81 хв.
19-00 Птахи співають у Кіґалі / Ptaki ?piewaj? w Kigali / суспільна драма,113 хв.Холодна війна / Zimna wojna
Польща, Франція, Великобританія | 2018 | 89'Жанр: мелодрама
Режисер: Павел Павліковський
Актори: Йоанна Куліг, Томаш Кот, Борис Шиц, Агата Кулеша

Правовласник: AртХаусТрафік

Дія фільму розгортається на території Польщі, Югославії, Берліна і Парижа у 50-60 роках.
Зуля – молода танцівниця, а Віктор – піаніст. Пару спочатку поєднує захоплення, потім – кохання, яке, зрештою, розіб’ється об життєву прозу.

Павел Павліковський – польсько-британський режисер і сценарист, автор «Іди», першого польського фільму, який у 2015 р. отримав премію Кіноакадемії (Оскар) у категорії неангломовних фільмів.
«Я віддаю перевагу психологічно правдивим, універсальним розповідям про людей, які живуть у світі, позначеному історією. У таких фільмах історія оживає, набирає барв, правди» (Павел Павліковський).

«Великим успіхом «Холодної війни» є те, що показано універсальну історію, але із дотриманням традицій польського фольклору і польського характеру в цілому» (Кароль Урбанський, filmozercy.com).Найкращий / Najlepszy
Польща | 2017 | 110'Жанр: спортивний, біографічна драма
Режисер: Лукаш Пальковський
Актори: Якуб Гершал, Януш Гайос, Магдалена Целецька, Аркадіуш Якубік, Томаш Кот
Правовласник: MEDIA MOVE

Головним героєм фільму «Найкращий» є спортсмен, яким захоплюється світ, який при цьому в Польщі досі залишається практично невідомим. Це захоплива, сповнена убивчих зусиль, видовищних падінь і незвичайної сили історія, на яку авторів надихнуло життя Єжи Гурського, людини, котра подолала біг смерті та встановила світовий рекорд на чемпіонаті світу з тріатлону, здобувши титул чемпіона на дистанції Double Ironman. Однак ці рекорди були б неможливими, якби у його житті не з’явилися дві жінки. Одну він втратив. Друга надихнула його боротися за своє життя.

Лукаш Пальковський – режисер, сценарист. Прославився своїм фільмом «Боги», визнаним найкращою стрічкою 38-ого Фестивалю польських художніх фільмів у Ґдині.
«У підсумку глядач отримає повний набір. І смішно, і страшно. Драматично. Як у житті. Різні емоції акумулюються, створюючи єдине конденсоване ціле» (Лукаш Пальковський).

«Щоб зробити таке кіно, яке доводить до сліз і дозволяє вірити, що наше життя можна прожити краще, не треба бути витонченим режисером – треба мати віру, енергію і ту особливу властивість, яку американці називають драйвом. Пальковський володіє всіма цими рисами» (Міхал Олещик, filmweb.pl).Птахи співають у Кіґалі / Ptaki ?piewaj? w Kigali
Польща | 2017 | 113'Жанр: суспільна драма
Режисери: Йоанна Кос-Краузе, Кшиштоф Краузе
Актори: Йовіта Буднік, Еліане Умухіре
Правовласник: KOSFILM

Клодін Мугамбіра, за походженням тутсі, є дочкою відомого руандійського орнітолога. Після різанини, в якій вбили батька Клодін, Анна Келлер – польська орнітолог, яка досліджувала разом з ним грифів в Руанді впродовж багатьох років – допомагає дівчині втекти до Польщі. Анна, свідок насильства, сама глибоко постраждала від нього; навіть зараз, повернувшись до Польщі, вона повертається до тих жахливих подій у спогадах. Жорстокість, з якою жінка зіткнулася, робить її нездатною сприймати розмірений і мирний спосіб життя та байдужість людей до подій у Руанді.

Йоанна Кос-Краузе і Кшиштоф Краузе (1953-2014) – режисери і сценаристи. Успішна співпраця мистецького тандему почалася фільмом «Борг» (1999) і продовжувалася у роботах, які здобули широке світове визнання: «Мій Нікіфор» (2004), «Площа Спасителя» (2006) і «Папуша» (2013).
«Руанда була для мене травматичним досвідом. Я багато тижнів провела там, відвідуючи ексгумації та місця пам’яті загиблих. У кожного своя історія. Кожен там є жертвою або вбивцею, або нащадком вбивці. Це все дуже складно» (Йоанна Кос-Краузе).

«Польсько-африканська історія стає скорботною медитацією і метафорою невимовного. Людська мова, назавжди спотворена ненавистю, поступається на символічному рівні місцем голосам птахів, щоб вони, замість людей, могли розказати історію людського зла» (Казімера Щука).Готові на все. Екстермінатор / Gotowi na wszystko. Exterminator
Польща | 2017 | 118'Жанр: комедія
Режисер: Міхал Рогальський
Актори: Павел Домагала, Кшиштоф Чечот, Піотр Журавський, Піотр Рогуцький
Правовласник: AURUM FILM

П’ятеро вірних друзів з дитинства мали велику мрію – вони хотіли підірвати польську метал-сцену і збирати натовпи на свої концерти. Все це під вивіскою гурту із зловісною назвою «Екстермінатор». Однак час показав, що амбіції молодості – це одне, а життя – це інше.

Міхал Рогальський – режисер, сценарист. Випускник Факультету журналістики і політології Варшавського університету, Факультету режисури Лодзинської кіношколи та організованої Анджеєм Вайдою Студії європейської навчальної програми для кінофахівців ЕКРАН. Дебютував у 2009 році фільмом «Остання акція», був режисером кількох серій «Епохи честі» (TVP2).
«Я думав, що мене в житті найбільше смішить (а відтак і в кіно)? Точно не дурні витівки і не непристойності. Мабуть, найбільше мене смішать парадокси людського життя. Ситуації, сповнені абсурдів, які призводять до того, що люди заплутуються у власних уявленнях про себе, найчастіше протилежних до дійсності. Про це мав бути фільм «Готові на все. Екстермінатор» (Міхал Рогальський).

«Якщо Ви любите польську музику, атмосферу музичних гуртів, їх виникнення і гонитви за мріями, або маєте у душі якусь пристрасть – цей фільм зроблено для Вас. Прекрасна розвага!» (Каміль Тшецякевич, ppe.pl)Трабли / Tarapaty
Польща | 2017 | 81'Жанр: для сімейного перегляду, пригодницький
Режисер: Марта Карвовська
Актори: Ганна Гриневицька, Якуб Янота-Бзовський, Йоанна Щепковська, Марія Май
Правовласник: LevelK

Дружба – це не шматочок пирога, і Юлька знає це дуже добре. Дванадцятирічна дівчинка вчиться в школі-інтернаті і ніколи не мала справжнього друга. Настає літо, і водночас починаються проблеми. Замість того, щоб вирушити до своїх батьків, що працюють у Канаді, Юлька потрапляє до тітки в Варшаву. Там вона зустрічає Олька, хлопчика, який живе по сусідству. Пригоди починаються, коли до дітей потрапляє карта скарбів. На шляху до вирішення таємниці стоїть банда злодіїв – няня, що безперервно палить, та загадковий поїдач цукерок. У них обмаль часу, але таємниця стає ще заплутанішою, коли з'ясовується, що ніхто насправді не є тим, за кого себе видає. Якщо Юлька хоче, щоб ця історія закінчилася добре, їй потрібно подолати свою недовіру і наважитися на дружбу.

Марта Карвовська закінчила соціологію Варшавського університету та режисуру в Лодзинській кіношколі. Ще навчаючись у школі, вона зробила кільканадцять короткометражних художніх і документальних фільмів. «Трабли» – її перший художній фільм.
«Трабли» – це результат ностальгії за колишніми дитячими фільмами, за світом велосипедних перегонів, загублених скарбів та лазіння по деревах. Було б чудово, якби діти сьогодні могли також відчути цю «аналогову» реальність» (Марта Карвовська).

«Добрий доказ того, що польське кіно для дітей і молоді може бути цікавою альтернативою дорожчим іноземним фільмам. Я впевнений, що молоді глядачі полюблять цей фільм, бо нам справді нема чого соромитися» (Куба Армата, polzartem.pl).


КРАЩІ ПРЕМ'ЄРИ

Кращі прем'єри


Europa CinemasПрес-конференц зал ''Сінематека''

Киев, портал заведений, Афиша событий

maxxi.tv

фрАза.ua

Радіо Київ ФМРадіо Nostalgie


Copyright © КЦ “Кінотеатр “Київ”
Усі права захищені, 2002 - 2017
Створення сайту: © “SPS™ студія”
Програмування: © “AB Design”

назад | сьогодні | сеанси | анонси | новини | фестивалі | ціни | зали | кінотеатр | реклама | партнери |

кинопортал kinofilms Кино - Театр О Кино